“Fejlődés és felelősség – Ilyen volt a 12. SZIVI Ifjúságivezető-képző tábor”

Fejlődés és felelősség – Ilyen volt a 12. SZIVI Ifjúságivezető-képző tábor

2023. július 1–8. között ismét megrendezésre került a SZIVI Ifjúságivezető-képző tábor Zuglóban Tihanyi Hanna és Koknya Dorottya trénerek vezetésével.
“Meglovagoltuk a hullámokat – Ilyen volt a 11. SZIVI Ifjúságivezető-képző tábor”

Meglovagoltuk a hullámokat – Ilyen volt a 11. SZIVI Ifjúságivezető-képző tábor

2022. július 2-án magunkévá tettük a zuglói Evangélikus Hittudományi Egyetemet, ugyanis ez volt a 11. SZIVI Ifjúságivezető-képző tábor helyszíne, melyet idén Koknya Dorottya vezetett.
“SZIVI Táborvezetők akcióban – Online térből vissza az offline térbe”

SZIVI Táborvezetők akcióban – Online térből vissza az offline térbe

Alapítványunk 2021-ben is izgalmas képzés- és tréningsorozatot rendezett a KÖSZI Egyesületnek, mely táborszervezését az “Online térből vissza az offline térbe” mottó jellemezte ebben az évben.
“Ilyen volt a 10. SZIVI Ifjúságivezető-képző tábor”

Ilyen volt a 10. SZIVI Ifjúságivezető-képző tábor

2021. június 27. és július 3. között került megrendezésre a 10. SZIVI Ifjúságivezető-képző tábor Zuglóban, mely során 11 résztvevő sajátította el a táborszervezői és vezetői készségeket.
“Karibi hangulatban roptuk a Jubileumi Önkéntes Bálon”

Karibi hangulatban roptuk a Jubileumi Önkéntes Bálon

Alapítványunk fennállásának 10. évfordulóját partnerünkkel, a KÖSZI Egyesülettel közösen ünnepeltük meg 2021. szeptember 17-én a LÖK-ben egy karibi hangulatú, zenés-táncos estén.
“Táborvezetők akcióban –  a vírus sem állíthatja meg az ifjúság képzését!”

Táborvezetők akcióban – a vírus sem állíthatja meg az ifjúság képzését!

A SZIVI ezúttal a KÖSZI Egyesületet támogatta: képzéseket, tréningeket szervezett Táborvezetők akcióban néven a 2020-as évben az egyesület nyári táborainak szervezőinek.
“Ilyen volt a 9. SZIVI Ifjúságivezető-képző tábor”

Ilyen volt a 9. SZIVI Ifjúságivezető-képző tábor

2020. július 5–11. között rendezte meg Alapítványunk a 9. SZIVI ifjúságivezető-képző tábort Budapesten az Evangélikus Középiskolai Kollégiumban a KÖSZI ifjú táborszervező-jelöltjeinek.
“Táborvezetők akcióban – Csapó egy”

Táborvezetők akcióban – Csapó egy

2019. március 31-én ismét kezdetét vette a KÖSZI Napvető táborok szervezőinek szóló SZIVI Táborvezetők akcióban képzési program.
“KÖSZI-táborozóból táborvezetővé – 7. SZIVI ifjúságivezető-képző tábor”

KÖSZI-táborozóból táborvezetővé – 7. SZIVI ifjúságivezető-képző tábor

2018. július 8–14. között rendeztük meg a 7. SZIVI ifjúságivezető-képző tábort Budapesten az Evangélikus Középiskolai Kollégiumban a KÖSZI ifjú táborszervező-jelöltjeinek.
“Jótékonysági edzés a Thorban Balázs Bogival”

Jótékonysági edzés a Thorban Balázs Bogival

2018. április 29-én Balázs Bogi funkcionális edző vezetésével megtartottuk jótékonysági edzésünket, melynek teljes bevételét az Alapítvány részére ajánlotta fel a Thor Gym Zugló.
“Táborozóból táborvezetővé – 6. SZIVI ifjúsági vezetőképző tábor”

Táborozóból táborvezetővé – 6. SZIVI ifjúsági vezetőképző tábor

2013. március 9-én második alkalommal rendeztük meg a Hangra banda! jótékonysági fesztivált. A bevételt rászoruló gyermekek táboroztatására fordítjuk.
“A jövő táborvezetői az 5. SZIVI Ifjúságivezető-képző táborban”

A jövő táborvezetői az 5. SZIVI Ifjúságivezető-képző táborban

Piliscsaba – Alapítványunk az 5. SZIVI Ifjúságivezető-képző tábort 2016. augusztus 7–13. között rendezte meg Piliscsabán, a Béthel Otthonban.
“3. Hangra Banda jótékonysági fesztivál a rászoruló gyermekekért”

3. Hangra Banda jótékonysági fesztivál a rászoruló gyermekekért

2014. május 31-én megrendezésre került a 3. Hangra Banda jótékonysági fesztivál a Szívvel-Lélekkel a Gyermekekért és Fiatalokért Alapítvány szervezésében.
“3. alkalommal is jön a Hangra Banda jótékonysági fesztivál!”

3. alkalommal is jön a Hangra Banda jótékonysági fesztivál!

2014. május 31-én 3. alkalommal rendezik meg a Hangra banda! névre hallgató nagyszabású jótékonysági fesztivált, melynek ezúttal az Iskola Klub ad otthont.
“Lelkész akcióban – A SZIVI elméleti és a KÖSZI gyakorlati tapasztalatai bővíthették az EHE tudástárházát”

A SZIVI és a KÖSZI képviselői a korábbi évek táboroztatási és képzési tapasztalatait osztották meg az EHE hallgatóival a „Lelkész akcióban” szemináriumon.
“2. Hangra banda! jótékonysági fesztivál: Felcsendültek a rádiókból már jól ismert slágerek is”

“Táborozókért szól a rock-underground kavalkád a Gödörben”

Táborozókért szól a rock-underground kavalkád a Gödörben

2013. március 9-én második alkalommal rendezik meg a Hangra banda! névre hallgató nagyszabású jótékonysági fesztivált a budapesti Gödör Klubban.
“2. Hangra Banda jótékonysági fesztivál a rászoruló gyermekek táboroztatásáért”

2. Hangra Banda jótékonysági fesztivál a rászoruló gyermekek táboroztatásáért

2013. március 9-én második alkalommal rendezik meg a Hangra banda! névre hallgató nagyszabású jótékonysági fesztivált, melynek ezúttal a budapesti Gödör Klub ad otthont a Király utcában.
“Hangra banda! – Szívvel-lélekkel és sok-sok zenével a hátrányos helyzetű gyermekekért”

2012. június 2-án egész napos jótékonysági fesztivált szerveztünk Hangra banda! címmel, melynek bevétele a rászoruló gyermekek táborozását segíti.
“Hangra Banda jótékonysági fesztivál a rászoruló gyermekek táboroztatásáért”

Hangra Banda jótékonysági fesztivál a rászoruló gyermekek táboroztatásáért

8 hazai underground és rockzenei együttes lép fel 2012. június 2-án, szombaton az Akváriumban, hogy jótékonysági koncerttel segítse a hátrányos helyzetű gyermekek és fiatalok táboroztatását.