Adományozás az alapítvány részére

Az alapítvány sikeres működését első sorban támogatóinknak köszönhetjük, akik segítsége nélkül alapítványunk nem tudna gyerekeken segíteni, és az általunk kitűzött célok gyakorlatilag megvalósíthatatlanok lennének.

Az alapítvány céljai eléréséhez továbbra is köszönettel fogadunk bárminemű felajánlást, melyekből a nehéz helyzetben levő, sokszor napi háromszori étkezéssel sem rendelkező gyerekeken, és családjaikon tudunk segíteni.

Ön a következő formákban támogathatja alapítványunkat:

• Banki átutalással
  • Közvetlen banki befizetéssel
  • Belföldi postautalványon (piros csekk), de ebben az esetben csak a bankszámlát tudjuk címzésképpen elfogadni. A belföldi postautalvány kitöltési segédlete ezen a linken érhető el.

Kérjük, hogy a Szívvel-Lélekkel Alapítvány székhelyére postán ne küldjön pénzt, adományt kizárólag bankszámlaszámára küldjön.

Az alapítvány bankszámlájának adatai:
Kedvezményezett neve: Szívvel-Lélekkel Alapítvány
Számlaszám: 10701506-49760200-51100005 (CIB Bank)
Közlemény: Adomány

Felmerülő kérdések esetén keressen bennünket bizalommal, az alapítvány munkatársai készséggel állnak az Ön rendelkezésére:

Szívvel-Lélekkel a Gyermekekért és Fiatalokért Alapítvány
1025 Budapest, Kavics utca 10.
Adószám: 18026504-1-41

Elérhetőség: